Posadzki


Nasza firma od wielu lat wykonuje posadzki cementowe i anhydrytowe w technologii Agilia Sols A - od 2010 roku jesteśmy autoryzowanym wykonawcą podkładów podłogowych AGILIA SOLS A. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje solidne i terminowe wykonanie zleceń.

Wylewka podłogowa (zwana także podkładem podłogowym) dobrej jakości nie pęka i nie pyli się, cechuje się dużą wytrzymałością, a jej wierzchnia warstwa jest równa i wypoziomowana. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom stawianym przez klientów, ale też przez rynek budowlany, oferujemy innowacyjne technologicznie rozwiązanie na wylewki podłogowe pod nazwą Agilia Sols A.

Agilia Sols A to produkt przeznaczony na wylewki podłogowe, powstały na bazie jastrychu anhydrytowego posiadający wiele zalet, które ułatwiają i przyspieszają prace na budowie. W porównaniu z wylewkami tradycyjnymi, podłogi o właściwościach samopoziomujących nie wymagają skomplikowanych i uciążliwych zabiegów pielęgnacyjnych (zobacz film). Pielęgnacja Agilia polega na unikaniu przez pierwsze dwa dni po wylaniu kontaktu z wodą oraz przeciągów, a po 4 dniach wymagane jest wietrzenie pomieszczeń.

Agilia Sols A cechuje trwałość oraz wysoka wytrzymałość – do 40 MPa na ściskanie oraz 7 MPa na zginanie. Znacznie wyższy stosunek wytrzymałości na zginanie do wytrzymałości na ściskanie niż konwencjonalny jastrych cementowy sprawia, że w przypadku tego innowacyjnego rozwiązania nie jest wymagane zbrojenie. Wysokie parametry wytrzymałościowe pozwalają dodatkowo na zmniejszenie grubości wylewanej wylewki do 35 mm na warstwie termoizolacyjnej. Po około 2 dniach od wylania Agilia Sols A można już chodzić po wylewce, a po 4 dniach można rozpocząć dalsze prace wykończeniowe.

Wylewka podłogowa Agilia Sols A to optymalne uzupełnienie dla podłogowych systemów grzewczych. Niska porowatość oraz wysoki współczynnik przewodności cieplnej α = 2,0 W/mK mieszanki pozwalają na szybkie przewodzenie ciepła i oddawanie go pomieszczeniu film z kamery termowizyjnej (zobacz film).

Ponadto wspomniane wcześniej wysokie parametry wytrzymałościowe pozwalają ograniczyć warstwę wylewki nad przewodami grzewczymi do 1,5-2 cm, co w przypadku konwencjonalnych jastrychów cementowych jest niemożliwe.

Decydując się na zastosowanie Agilia Sols A unikamy także problemów związanych ze składowaniem surowców na placu budowy, gotowa mieszanka trafia bowiem na budowę w betonomieszarce w momencie zapotrzebowania.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z naszą polityką prywatności.

ZADZWOŃ DO NAS

603 609 731