Odśnieżanie


Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną obsługą w zakresie zimowego utrzymania nawierzchni. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, takim jak samochody ciężarowe, ładowarki, pojazdy wyposażone w pługi i posypywarki. Ponadto, nasi pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani, co gwarantuje profesjonalną obsługę każdego zlecenia. Oferujemy następujące usługi:

Odśnieżanie dróg, chodników oraz posesji:

Odśnieżanie to nieodłączny elementem zimowej aury, który jest bardzo czasochłonny i uciążliwy. Dlatego nasza firma chętnie pomoże Państwu w odśnieżaniu dróg, chodników, parkingów oraz posesji. Oferujemy bardzo elastyczny cennik, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Cennik:

- odśnieżanie mechaniczne - samochody ciężarowe (pługo-piaskarki) - 290,00 zł / h + dojazd + sól drogowa

- odśnieżanie mechaniczne (koparko-ładowarki) - 120,00 zł / h + dojazd

- odśnieżanie ręczne - 30,00 zł / rbh + dojazd

- wywóz śniegu 7 m3 – 200,00 zł

Oferujemy również usługi w systemie abonamentowym z rozliczeniem miesięcznym oraz rozliczenie od metra kwadratowego powierzchni

*Ceny netto

Odśnieżanie dachów

Duże opady śniegu są bardzo uciążliwe dla wszystkich właścicieli lub zarządców budynków, gdyż muszą oni zadbać aby na dachu nie zalegała duża ilość białego puchu, która może doprowadzić do uszkodzenia konstrukcji. Nasza firma oferuje pomoc w odśnieżaniu dachów. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz odpowiednim sprzętem, co gwarantuje profesjonalne oraz bezpieczne wykonanie usługi.

Cennik:

- dachy proste powyżej 1000 m2 – 3,00 zł / m2

- dachy skośne – do uzgodnienia

*Ceny netto

Sprzedaż soli drogowej


Dysponujemy również produktami, które są niezbędne do prawidłowego utrzymania powierzeni płaskich podczas zimy. Oferujemy sprzedaż następujących produktów:

Sól drogowa

Cennik:

- sól drogowa luz – 199,00 zł / tona

- sól drogowa big bag – 280,00 zł / tona (+kaucja za big bag)

Mieszanka żwir + sól drogowa

Cennik

Mieszanka żwir + sól drogowa luz - 150,00 zł / tona

Roztwór Solanki – JESTEŚMY JEDYNYM DYSTRYBUTOREM NA RYNKU POLSKIM

Cennik:- roztwór solanki 150 zł / 1000 litrów (+ kaucja za pojemnik)

*Zapewniamy również transport zakupionej soli drogowej na terenie Poznania i okolic (Gratis przy większych zamówieniach).

*Ceny netto

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z naszą polityką prywatności.

    ZADZWOŃ DO NAS

    603 609 731